Corona update

Paramedisch Centrum Hoogvliet stapt vanaf maandag 23 maart volledig over op digitale zorg. Op dit moment de meest veilige zorg op afstand d.m.v. beeldbellen, telefonische intakes, opmaat oefenprogramma’s via e-mail en online trainingsprogramma’s. Onze 3 praktijken zijn verder tot nader bericht dicht voor fysieke behandelingen i.v.m. het Corona virus en de niet voldoende verkrijgbare persoonlijke beschermingsmiddelen. Voor noodzakelijke zorg wordt in overleg een uitzondering gemaakt.

Mail direct met uw fysiotherapeut, fitness-instructeur of ontspanningstherapeut.

Fysiotherapeuten

Roy Durenkamp: r.durenkamp@pmch.nl
Jos Dingemans: j.dingemans@pmch.nl
Peter Gronsveld: p.gronsveld@pmch.nl
Patrick de Held: p.deheld@pmch.nl
Marleen van Kampen: m.vankampen@pmch.nl
Monique Veltman: m.veltman@pmch.nl
Arthur Hoeve: a.hoeve@pmch.nl
Prashaan Budhai: p.budhai@pmch.nl
Mathijs Wolff: m.wolff@pmch.nl
Linsey van der ven: l.vanderven@pmch.nl
Lisette Lugthart: l.lugthart@pmch.nl
Evelien Langbroek: e.langbroek@pmch.nl
Job van Nieuwamerongen: j.vannieuwamerongen@pmch.nl
Marianne van Geijn: m.vangeijn@pmch.nl

Fitness-instructeurs

Irena Schafer: i.schafer@pmch.nl
Shane van Bree: s.vanbree@pmch.nl

Ontspanningstherapeut

Anja Gronsveld: a.gronsveld@pmch.nl

Receptie

info@pmch.nl

 

~ Wij zijn ons te zeerste bewust van de hinder, last en ongemak die dit voor u met zich meebrengt. Wij hopen op uw medewerking en aanpassingsvermogen om ook op beweegvlak samen door deze crisis te komen ~
Wilt u in deze thuiszit periode toch fit blijven dan zijn er op maandag, woensdag en vrijdag om 9.00 uur en 19.00 uur live sportlessen via FaceBook pagina: PMCH-Fitness Wij houden u via social media en deze website regelmatig op de hoogte over nieuwe ontwikkelingen.

Open brief naar alle betrokkenen van PMCH

Beste patiënten, leden , collegae en (huis)artsen,

Zoals al in eerder mails vermeld, passen wij ons zorgbeleid aan op de dagelijks veranderende richtlijnen en adviezen van het RIVM en onze beroepsgroep. Met de maatregelen en voorschriften die dit weekend worden doorgevoerd is het voor ons niet haalbaar meer om in het belang van ieders gezondheid voor fysieke behandelingen fysiotherapie te blijven geven. Nieuwe patiënten zouden met deze maatregelen bij lichamelijk onderzoek met schort, mondkapje en bril behandeld moeten worden en bestaande patiënten zouden geen enkel symptoom mogen vertonen, waarbij contact binnen 1,5 meter het liefst vermeden zou moeten worden. Wij zijn ons er terdege bewust van dat dit besluit voor u als patiënt ingrijpende gevolgen heeft voor de komende weken.

Natuurlijk gaan wij er als PMCH alles aan doen om de negatieve gevolgen voor uw revalidatie, pijnklachten en fitheid te minimaliseren waar mogelijk is. Hiervoor proberen we behandeltraject zo verantwoord mogelijk door te laten gaan. Dit zal op ongewone, nieuwe en andere manieren plaatst vinden dan u gewend bent. E-health, electronic health is de term die het mogelijk maakt om via beeldbellen, e-mail oefenschema's op maat, instructievideo's en live online bewegingslessen u op bewegingsvlak te ondersteunen in de komende periode.

Uw therapeut zal persoonlijk met u contact opnemen in welke vorm wij u op fysiotherapeutisch zorgvlak in deze thuis-zit-corona-crisis kunnen blijven ondersteunen. Hij zal in overleg met u daarin de handigste manier van E-health kiezen. Beveiligd beeldbellen, via internet linkje of een nieuwe app, MijnZorgApp, die wij van de week operationeel gaan krijgen.

Voor het verplaatsen, maken van uw afspraak en om te zetten in E-health/ telefonisch consult blijven wij natuurlijk gewoon telefonisch bereikbaar op 010-2632320 waar onze secretaresses u verder kunnen helpen.

De oplossing voor deze unieke zorgelijke situatie ligt in samenwerking. Wij blijven voor u klaar staan en hopen ook op uw positieve medewerking.