Corona update 1/5

Vanaf maandag 4 mei zullen de 3 praktijken van Paramedisch Centrum Hoogvliet de paramedische en fysiotherapeutische zorg behoedzaam en stapsgewijs volgens het triage stappenplan opschalen. Dit naar aanleiding van het bericht dat we hebben ontvangen van het RIVM en het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Natuurlijk zijn wij verheugd dat we de hoogst noodzakelijke zorg weer mogen gaan leveren, maar bij het hervatten van de face-to-face zorg horen ook de benodigde maatregelen volgens de richtlijnen die het KNGF/RIVM heeft opgesteld. Ook wij als therapeuten moeten binnen het geleidelijk opschalen van de behandelingen keuze maken met betrekking tot het leveren van de toegestane hoogst noodzakelijke zorg en uitgestelde zorg, waardoor we niet iedereen direct in kunnen plannen of in een frequentie die u gewend was.

Wij mogen onze zorg opstarten maar helaas nog in zeer beperkte mate en mogelijkheden tot en met de evaluatie van 19 mei. Deze aankomende 2 weken mogen wij dan ook gebruiken om uitsluitend noodzakelijke zorg op te gaan starten. Via deze Corona update op onze site willen we u op de hoogte houden van de (on)mogelijkheden die wij vanuit de overheid krijgen opgelegd om de zorg langzaam te hervatten met een minimaal extra besmettingsgevaar voor de maatschappij.

Wij hopen op uw begrip en uithoudingsvermogen wanneer u uw behandeling nog even zou kunnen uitstellen. Wij kennen uw hinder, pijntjes en klachten maar al te goed. Onze handen jeuken om u weer te kunnen helpen, maar wij respecteren ook de overheidsmaatregelen, waaraan we ons nog even moeten houden.

Checklist voor uw afspraak:

  • Vergeet uw badlaken niet.
  • Vergeet uw mondkapje (bij eerste consult krijgt u deze van ons) niet mee te nemen?
  • Heeft u een of meerdere van de volgende (ook milde!) symptomen: neusverkoudheid of hoesten of benauwdheid of koorts (vanaf 38°C)? Ja/Nee
  • Heeft u de afgelopen 24 uur COVID-19 symptomen gehad? Ja/Nee
  • Heeft u huisgenoten/gezinsleden met koorts en/of benauwdheidsklachten? Ja/Nee
  • Is er bij uzelf of een huisgenoot/gezinslid in de afgelopen 14 dagen corona vastgesteld? Ja/Nee

Bij 1 of meer keer een Ja verzoeken wij uw afspraak te annuleren en te overleggen met uw therapeut.

Mail direct met uw fysiotherapeut, fitness-instructeur of ontspanningstherapeut.

Fysiotherapeuten

Roy Durenkamp: r.durenkamp@pmch.nl
Jos Dingemans: j.dingemans@pmch.nl
Peter Gronsveld: p.gronsveld@pmch.nl
Patrick de Held: p.deheld@pmch.nl
Marleen van Kampen: m.vankampen@pmch.nl
Monique Veltman: m.veltman@pmch.nl
Arthur Hoeve: a.hoeve@pmch.nl
Prashaan Budhai: p.budhai@pmch.nl
Mathijs Wolff: m.wolff@pmch.nl
Linsey van der ven: l.vanderven@pmch.nl
Lisette Lugthart: l.lugthart@pmch.nl
Evelien Langbroek: e.langbroek@pmch.nl
Job van Nieuwamerongen: j.vannieuwamerongen@pmch.nl
Marianne van Geijn: m.vangeijn@pmch.nl

Fitness-instructeurs

Irena Schafer: i.schafer@pmch.nl
Shane van Bree: s.vanbree@pmch.nl

Ontspanningstherapeut

Anja Gronsveld: a.gronsveld@pmch.nl

Receptie

info@pmch.nl

Corona Regels Paramedisch Centrum Hoogvliet

  • Wilt u zoveel mogelijk op de geplande tijd het gebouw betreden
  • Wilt u zoveel mogelijk alleen komen. Uitzondering wordt gemaakt voor kinderen en in overleg met uw therapeut
  • Wilt u bij binnenkomst uw handen reinigen met handalcohol
  • Wilt u zich houden aan de 1,5 meter regel
  • Er mogen maximaal 2 personen in de lift van de Medisch Centrum Doggersbank en 1 persoon in de lift van Gezondheidscentrum Boomgaardshoek. Wilt u deze alleen gebruiken als u echt niet in staat bent trap te lopen
  • Wilt u wachten bij de trap als er al iemand op de trap loopt en uw pad kruist
  • Wilt u alleen op de aangegeven zitplaatsen gaan zitten als u toch moet wachten
  • Wilt u zich houden aan de aangegeven looproute door het pand
  • Wilt u een eigen badlaken meenemen
  • Voor medische trainingstherapie zijn de kleedkamers niet toegankelijk, dus kleedt u zich aub thuis om
  • Wij schudden geen handen
  • Als u hoest of niest wilt u dit in uw elleboog doen
  • Als u een van de volgende symptomen heeft, wilt u dan uw afspraak afbellen
    • Koorts > 38 graden
    • Keelpijn
    • Hoesten of niezen
    • loopneus
    • kortademigheid
    • pijn tussen de schouderbladen
    • als een van uw huisgenoten Covid-19 of Covid-19 symptomen heeft
    • u dient minimaal 24 uur symptomen vrij te zijn als u weer een afspraak maakt
  • Voor ex Covid-19 patiënten gelden er andere regels. Deze zullen door uw therapeut met u doorgesproken worden
  • ook uw therapeut werkt niet als hij/ zij een van deze symptomen heeft
  • uw therapeut houdt zich aan de RIVM regels en het triage schema van de beroepsorganisatie KNGF